Obrazek

DSC06657-Kopia-Kopia1.jpg

O mnie…

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Znajdujesz się na blogu ekstremalnego samodoskonalenia. Jestem miejscowym edukacyjnym programem. Mów mi Piotr. Jestem TRENEREM PERSONALNYM, KONSULTANTEM DIETETYCZNYM, DIETETYKIEM SPORTOWYM I COACHEM DIETY. Będę wpisywał do twojego systemu informacje dotyczącą ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA, Podejmę się próby zachęcenia Cię do ćwiczeń w fitness klubie i nie tylko.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od dalekowschodnich sztuk walki (Wing - Tsun Kung Fu, Modliszka Siedmiu Gwiazd Kung Fu). Uwielbiam trening funkcjonalny oraz bodybuilding. Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat. Kawał czasu i ogrom doświadczenia ! W każdej wolnej chwili dzielę się tą pasją z innymi. Ludzie których trenuję to nie tylko zbiór mięśni i kości. To osobowości posiadające uczucia i emocje, radości oraz troski. Zawsze staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu. To jedna z moich najważniejszych życiowych dewiz. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe. Moje zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn jak i kobiet. Nie mam żadnej czarodziejskiej różdżki, która spowoduje, że nagle osiągniesz zamierzony cel. Ale jeśli go osiągniesz to będzie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa...ja jedynie będę Cię wspierał w osiągnięciu mety najlepiej jak potrafię.

Oprócz tego - gram na gitarze. Czasami komponuję i wydaję płyty. Uwielbiam Krym oraz Bajkał. Jestem przyjacielem i managerem jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Z czego jestem dumny...

W 2009 roku otrzymałem wyróżnienie przyznane mi przez Onet - BLOGOWY DEBIUT ROKU, blog: www.monteki.onet.blog.pl. Nie jestem początkującym blogerem. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty...
W artykułach zamieszczam materiały ogólnie dostępne w internecie (fotografie - filmy: nie jestem ich autorem ani producentem).

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Początek...Modliszka 7 Gwiazd

24147_106812649344420_3559520_n.jpg

W tej sali prowadzę treningi

DSC05272.jpg

Sala fitness to mój kościół...

JA2.jpg

Ostatnie teksty
Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 431346
  • Dzisiaj wizyt: 62
  • Wszystkich komentarzy: 918
licznik od 20.10.2013

A co w niedalekiej przyszłości…

Siemka Narodzie,

Wyjechałem na troszeczkę i dopiero co wróciłem. Obiecuję, że za dwa dni opublikuję kolejny artykuł poświęcony Treningowi Funcjonalnemu.

A teraz odpowiadam na pytania kilku osób. Pytania, które brzmią bardzo podobnie, a mianowicie…Czym zajmuję się w swoim spotowym świecie i jakie mam plany na przyszłość ? Odpowiadam…

Jestem Trenerem Personalnym…Jestem Konsultantem Dietetycznym…Jestem Coachem Diety…Jestem Dietetykiem Sportowym. Najwięcej czasu poświęcam treningowi funkcjonalnemu z użyciem Kettlebells, TRX i Bosu, a także wyginam śmiało ciało bez żadnych akcesoriów fitness (co potrafi wykończyć mnie na maksa). Przez długi czas trenowałem dalekowschodnie sztuki walki i ćwiczenia siłowe ze wskazaniem na kulturystykę. Ale…ale już nie te lata i utrzymywanie masy mięśniowej nie jest już dla mojego organizmu ekonomiczne. Z tego powodu przez ostatni rok pozbywałem się sukcesywnie i systematycznie nieco mięska. Jak dojdę do 82 kg to się zatrzymam.  Od stycznia 2015 (koniec stycznia lub początek lutego) będę w Warszawie prowadził treningi personalne. Posiadam dwie fajne salki, bardzo kameralne. Nie zamierzam prowadzić trenignów o charakterze masowym – wolę ćwiczyć z małymi grupami, maksymalnie po 5/7 osób. Są ludzie, którzy nie lubią ścisku i tłoku. Krępują ich duże masowe kluby, wolą miejsca kameralne i bardziej dyskretne. Takie, które mają pewien klimat i wysoki standard. Tak będzie u mnie…

Preferuję zajęcia indywidualne. Wówczas jestem tylko i wyłącznie do dyspozycji klienta. Jestem specjalistą, który poprzez właściwie zaplanowany, zorganizowany i zrealizowany proces treningowy ma doprowadzić klienta do pełnego rozwoju i najwyższych osiągnięć. Nie każdy potrafi samemu zmobilizować się do pracy na siłowni. Nie każdy ma wiedzę, aby samemu ustalić to, co trzeba jeść i nie każdy ma dobrą technikę w wykonywaniu ćwiczeń. Od tego jestem właśnie ja. Pokieruję tak i dostosuję wszystko pod to, aby klient zawsze był zadowolony z ćwiczeń i swojego ciała. 

Przede wszystkim będę skupiał sie na…     

BODYBUILDINGU, treningu zwiększającym siłę, kształtującym poprawną sylwetkę oraz harmonijną budowę ciała. Zajęcia rekomendowane dla wszystkich bez względu na wiek i płeć. Żaden inny typ treningu nie kształtuje sylwetki tak jak Bodybuilding !  

TRENINGU FUNKCJONALNYM, treningu skupiającym się na ćwiczeniach, które naśladują ruchy wykonywane w życiu codziennym. Stosowany z powodzeniem w profilaktyce zdrowotnej oraz w ćwiczeniach dla sportowców. Ćwiczenia stosowane w treningu funkcjonalnym mniej zużywają mięśnie i stawy. Do tego fantastycznie pomagają poprawić równowagę, stabilność i koordynację. Ten typ treningu może być wykonywany przez każdego.

Kiedyś kiedy byłem młodym chłopcem dorabiałem sobie wszczepaniem aktywności fizycznej różnym grupom turystów, którzy spędzali urlop w różnych fajniastych kurortach. Poniższy filmik przypomina mi nieco tamte czasy…

 

 

A moje dwie biznesowe partnerki proponują:

PILATES PIŁKI, podstawowa zasada metody, świadome kształtowanie mięśni brzucha, pleców i pośladków przy udziale poprawnego oddechu.

FIT/REHA, gimnastyka rekreacyjno-rehabilitacyjna, podczas tych zajęć realizujemy programy aktywny senior i zdrowe plecy.

JOGA CLASSIC,  SOMA JOGA,  JOGA TERAPEUTYCZNA, świadomy proces łączący fizyczne ćwiczenia(hatha jogi) z prawidłowym oddechem i koncentracją umysłu, metoda łącząca praktykę hatha jogi i innych technik terapeutycznych, wykonywanie pozycji jogi (asan).

FLOW TONIC, to oryginalne i zupełnie nowe na polskim rynku narzędzie oraz program ćwiczeń, który łączy trening siłowy z płynnym ruchem ciała.

STEP INTERWAŁ, ćwiczenia wytrzymałościowe ze zmienną intensywnością.

STEP OBWODOWY, proste kombinacje kroków na stepie z ćwiczeniami wzmacniającymi.

STEP PIŁKI, lekcja podzielona na część aerobową (step) i wzmacniającą (piłki).

TBC, intensywny trening wytrzymałościowy i ogólnorozwojowy, który wzmacnia i ujędrnia mięśnie. Poprawia kondycję fizyczną.

FIT DANCE i TANIEC DLA DZIECI, zajęcia łączące elementy aerobiku i różne style tańca: orientalny znany również pod nazwą tańca brzucha, cygański i popularna ZUMBA.

AKROBATYKA DLA DZIECI, gibkość, siła, sprawność.

KOREKTYWA, ćwiczenia terapeutyczne dla osób z wadami postawy.

NORDIC WALKING, marsz z kijkami: zajęcia ogólnorozwojowe z dużą porcją powietrza „sosnowego”, maszerujemy w obrębie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY…

 

Ot, takie są moje skromne plany na bliską przyszłość

 

Pozdrawiam,

Monteki

 

Jedna odpowiedź na A co w niedalekiej przyszłości…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook