Obrazek

DSC06657-Kopia-Kopia1.jpg

O mnie…

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Znajdujesz się na blogu ekstremalnego samodoskonalenia. Jestem miejscowym edukacyjnym programem. Mów mi Piotr. Jestem TRENEREM PERSONALNYM, KONSULTANTEM DIETETYCZNYM, DIETETYKIEM SPORTOWYM I COACHEM DIETY. Będę wpisywał do twojego systemu informacje dotyczącą ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA, Podejmę się próby zachęcenia Cię do ćwiczeń w fitness klubie i nie tylko.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od dalekowschodnich sztuk walki (Wing - Tsun Kung Fu, Modliszka Siedmiu Gwiazd Kung Fu). Uwielbiam trening funkcjonalny oraz bodybuilding. Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat. Kawał czasu i ogrom doświadczenia ! W każdej wolnej chwili dzielę się tą pasją z innymi. Ludzie których trenuję to nie tylko zbiór mięśni i kości. To osobowości posiadające uczucia i emocje, radości oraz troski. Zawsze staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu. To jedna z moich najważniejszych życiowych dewiz. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe. Moje zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn jak i kobiet. Nie mam żadnej czarodziejskiej różdżki, która spowoduje, że nagle osiągniesz zamierzony cel. Ale jeśli go osiągniesz to będzie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa...ja jedynie będę Cię wspierał w osiągnięciu mety najlepiej jak potrafię.

Oprócz tego - gram na gitarze. Czasami komponuję i wydaję płyty. Uwielbiam Krym oraz Bajkał. Jestem przyjacielem i managerem jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Z czego jestem dumny...

W 2009 roku otrzymałem wyróżnienie przyznane mi przez Onet - BLOGOWY DEBIUT ROKU, blog: www.monteki.onet.blog.pl. Nie jestem początkującym blogerem. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty...
W artykułach zamieszczam materiały ogólnie dostępne w internecie (fotografie - filmy: nie jestem ich autorem ani producentem).

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Początek...Modliszka 7 Gwiazd

24147_106812649344420_3559520_n.jpg

W tej sali prowadzę treningi

DSC05272.jpg

Sala fitness to mój kościół...

JA2.jpg

Ostatnie teksty
Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 431346
  • Dzisiaj wizyt: 62
  • Wszystkich komentarzy: 918
licznik od 20.10.2013

W końcu uruchamiam zajęcia…

Cześć,

Dobrze. Raczej nie jest dobrze…Obiecałem, że będą nowe artykuły. Później znowu obiecałem i nie było. Wiem jak nazywa się takich ludzi. Ale spróbuję się jakoś wybronić (chociaż pozycja i tak już jest stracona).

- przygotowywałem swoje dwie salki do ćwiczeń (jedna z nich poniżej na zdjęciach). Sądziłem, że „panowie budujący” będą sprawniejsi, ale okazało się, że „to była droga przez mękę”. Uffff  !!! Ale salki już funkcjonują.

- następnie musiałem je wyposażyć. A to nie jest takie – hop siup. 

- zbierałem materiały na książkę (dostępna miała być tylko i wyłącznie w wersji on-line) oraz nakręcaliśmy filmy instruktażowe. I szlag trafił całą wykonaną pracę. Czyli, radośnie od stycznia zaczynam od początku.

- prowadziłem zajęcia w zastępstwie (się kolega mocno „skontuzjował”). A to bagatela dodatkowych 40 treningów w miesiącu. Do tego prowadzę jeszcze swoje zajęcia…i ledwo wyrabiałem.

Wybaczcie please, ale czasami życie pisze swój scenariusz i tak było w tym przypadku. Mam kilka nowych artykułów, ale muszę je „uporządkować”.

A poniżej widać salkę, którą szczególnie lubię. Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy (lokalizacja – Praga Południe) to zapraszam na treningi. Salka jest kameralna i jednym słowem – fajniasta. Pierwszy trening gratis ! Jako Konsultant Dietetyczny oraz Dietetyk Sportowy otrzymacie ode mnie rekomendacje dotyczące prawidłowego odżywiania się – warto skorzystać.

DSC04465

DSC04460

DSC04464

DSC04494

DSC04502

DSC04510

 

Pozdrawiam serdecznie,

Monteki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook