Obrazek

DSC06657-Kopia-Kopia1.jpg

O mnie…

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Znajdujesz się na blogu ekstremalnego samodoskonalenia. Jestem miejscowym edukacyjnym programem. Mów mi Piotr. Jestem TRENEREM PERSONALNYM, KONSULTANTEM DIETETYCZNYM, DIETETYKIEM SPORTOWYM I COACHEM DIETY. Będę wpisywał do twojego systemu informacje dotyczącą ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA, Podejmę się próby zachęcenia Cię do ćwiczeń w fitness klubie i nie tylko.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od dalekowschodnich sztuk walki (Wing - Tsun Kung Fu, Modliszka Siedmiu Gwiazd Kung Fu). Uwielbiam trening funkcjonalny oraz bodybuilding. Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat. Kawał czasu i ogrom doświadczenia ! W każdej wolnej chwili dzielę się tą pasją z innymi. Ludzie których trenuję to nie tylko zbiór mięśni i kości. To osobowości posiadające uczucia i emocje, radości oraz troski. Zawsze staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu. To jedna z moich najważniejszych życiowych dewiz. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe. Moje zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn jak i kobiet. Nie mam żadnej czarodziejskiej różdżki, która spowoduje, że nagle osiągniesz zamierzony cel. Ale jeśli go osiągniesz to będzie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa...ja jedynie będę Cię wspierał w osiągnięciu mety najlepiej jak potrafię.

Oprócz tego - gram na gitarze. Czasami komponuję i wydaję płyty. Uwielbiam Krym oraz Bajkał. Jestem przyjacielem i managerem jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Z czego jestem dumny...

W 2009 roku otrzymałem wyróżnienie przyznane mi przez Onet - BLOGOWY DEBIUT ROKU, blog: www.monteki.onet.blog.pl. Nie jestem początkującym blogerem. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty...
W artykułach zamieszczam materiały ogólnie dostępne w internecie (fotografie - filmy: nie jestem ich autorem ani producentem).

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Początek...Modliszka 7 Gwiazd

24147_106812649344420_3559520_n.jpg

W tej sali prowadzę treningi

DSC05272.jpg

Sala fitness to mój kościół...

JA2.jpg

Ostatnie teksty
Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 431346
  • Dzisiaj wizyt: 62
  • Wszystkich komentarzy: 918
licznik od 20.10.2013

Innowacje i rozwijam się…

Hejka,

Zakupiłem takie oto „urządzenie” – FINNLO MAXIMUM 2. Doskonałe ! Po prostu, rewelacyjna wielofunkcyjna brama do treningu siłowego. Najnowszy model tego typu. Jestem „pierwszym punktem” w Warszawie (fitness klub), który już od połowy kwietnia będzie prowadził zajęcia na FINNLO. 

 

 

Oczywiście do kompletu zakupiłem wolne ciężary i hulaj dusza piekła nieba. Teraz oprócz treningu funkcjonalnego mogę z czystym sumieniem zaproponować stu procentowy trening oporowy (siłowy)…w przełożeniu – bodybuilding.

To nie koniec nowości. Coraz więcej osób prosi mnie o ułożenie planu treningowego. Proszą mnie o wsparcie. Bardzo wielu ludzi może ćwiczyć jedynie w domu (z różnych powodów). Wychodzę naprzeciw ich potrzebom. Rozpoczynam TRENINGI ONLINE. Co dokładnie mam na myśli:

Po prostu sesja treningowa będzie odbywała się przy pomocy skype. Ja i osoba ćwicząca musimy posiadać skype oraz kamerkę internetową. Najlepiej, aby osoba ćwicząca posiadała dwie kamerki ustawione w różnych miejscach. Tak, abym mógł widzieć ćwiczącego z różnych stron. Pracujemy dokładnie tak samo jakbym stał tuż obok. W pakiecie tej e-usługi, oprócz ułożenia planu treningowego znajduje się także ułożenie rekomendacji dotyczących prawidłowego odżywiania się. Teraz będę kształtował wasze sylwetki online.

Czy to się sprawdza ? W moim przypadku tak. Pierwsze „testy” przeprowadziłem pół roku temu i efekty są imponujące.

Czy będzie to usługa płatna ? Oczywiście, ale dużo tańsza niż opłata w stacjonarnym klubie.

Do kogo kieruje moją ofertę ? Do wszystkich tych, którzy chcą „inaczej wyglądać”. Do wszystkich tych dla których aktywność fizyczna obecnie zajmuje jedno z priorytetowych miejsc. Do wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczęszczać do fitness klubu (nie ma klubu w pobliżu, zbyt drogie opłaty, obowiązki domowe uniemożliwiające wyjście do klubu, niepełnosprawność i inne…)

Z jakimi grupami docelowymi będę ćwiczył on-line ? Ze wszystkimi, którzy wyrażą taką chęć.

Co będzie, gdy mój grafik zostanie już zapełniony ? Nie martwcie się. Mam kolegów trenerów. Nikt nie „pozostanie na lodzie”.  

Czy wystawiam rachunki ? Tak.

Jak rozpocząć ze mną współpracę ? Zgłaszacie chęć udziału w treningu online. Otrzymujecie ode mnie ankietę z pytaniami na które musicie odpowiedzieć. Otrzymujecie warunki współpracy. Ustalamy cele krótkoterminowe i długoterminowe. Dokonujecie opłaty na wskazane konto…i zaczynamy przygodę ze sportem.

Czy w treningach mogą brać udział osoby mieszkające za granicą ? Oczywiście.

Czy oprócz treningu siłowego, będę online prowadził także zajęcia z treningu funkcjonalnego ? Owszem, czemu nie. Ale musicie wyposażyć się w system do ćwiczeń „w podwieszeniu” (TRX lub RIP-60) + Kettlebells. Do kompletu można dokupić BOSU i w worek bułgarski. Ale na początek TRX lub RIP-60 i Kettlebells w zupełności wystarczą. Dlaczego akurat „to” ? Dlatego, że „to” bardzo lubię i trening z „tym” daje doskonałe efekty.   

Czy w przypadku obu treningów będę z wami ćwiczył ? Na początku będę musiał. Ponieważ podstawą jest prawidłowa technika. Ja wam ją pokazuję dokładnie z każdej strony. Wy powtarzacie. Gdy już opanujecie technikę to ja będę pił sobie grzecznie kawę, a wy będziecie ćwiczyć wsłuchując się uważnie w moje polecenia. Nie będziecie musieli się o nic martwić. To ja was poinformuję ile czasu macie na odpoczynek i kiedy musicie przystąpić do wykonania kolejnego ćwiczenia. Mój głos podczas treningu nie opuści was ani na chwilę. Każde ćwiczenie będziecie wykonywali pod moim czujnym okiem.

Czy planuje coś jeszcze ? Jakieś atrakcje ? Tak. Raz w roku (lato) odbędzie jeden lub dwa turnusy sportowe. Ale przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób, które ze mną ćwiczą. Oprócz tego na mojej nowej stronie internetowej znajdzie się zamknięte forum, na którym będą poruszane przeróżne tematy i na którym będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

 

Pozdrawiam Was serdecznie,

Monteki / Fitman

8 Odpowiedzi na Innowacje i rozwijam się…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook