Obrazek

DSC06657-Kopia-Kopia1.jpg

O mnie…

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Znajdujesz się na blogu ekstremalnego samodoskonalenia. Jestem miejscowym edukacyjnym programem. Mów mi Piotr. Jestem TRENEREM PERSONALNYM, KONSULTANTEM DIETETYCZNYM, DIETETYKIEM SPORTOWYM I COACHEM DIETY. Będę wpisywał do twojego systemu informacje dotyczącą ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA, Podejmę się próby zachęcenia Cię do ćwiczeń w fitness klubie i nie tylko.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od dalekowschodnich sztuk walki (Wing - Tsun Kung Fu, Modliszka Siedmiu Gwiazd Kung Fu). Uwielbiam trening funkcjonalny oraz bodybuilding. Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat. Kawał czasu i ogrom doświadczenia ! W każdej wolnej chwili dzielę się tą pasją z innymi. Ludzie których trenuję to nie tylko zbiór mięśni i kości. To osobowości posiadające uczucia i emocje, radości oraz troski. Zawsze staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu. To jedna z moich najważniejszych życiowych dewiz. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe. Moje zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn jak i kobiet. Nie mam żadnej czarodziejskiej różdżki, która spowoduje, że nagle osiągniesz zamierzony cel. Ale jeśli go osiągniesz to będzie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa...ja jedynie będę Cię wspierał w osiągnięciu mety najlepiej jak potrafię.

Oprócz tego - gram na gitarze. Czasami komponuję i wydaję płyty. Uwielbiam Krym oraz Bajkał. Jestem przyjacielem i managerem jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Z czego jestem dumny...

W 2009 roku otrzymałem wyróżnienie przyznane mi przez Onet - BLOGOWY DEBIUT ROKU, blog: www.monteki.onet.blog.pl. Nie jestem początkującym blogerem. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty...
W artykułach zamieszczam materiały ogólnie dostępne w internecie (fotografie - filmy: nie jestem ich autorem ani producentem).

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Początek...Modliszka 7 Gwiazd

24147_106812649344420_3559520_n.jpg

W tej sali prowadzę treningi

DSC05272.jpg

Sala fitness to mój kościół...

JA2.jpg

Ostatnie teksty
Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 431346
  • Dzisiaj wizyt: 62
  • Wszystkich komentarzy: 918
licznik od 20.10.2013

Informacja/trening on-line

Cześć,

Już o tym pisałem, ale nie wszyscy przeczytali pewien tekst, który skierowany jest do osób proszących mnie o ułożenie planu treningowego.


http://montekipo40.blog.pl/2015/05/15/1405/

Rozumiem wszystkich tych, którzy proszą mnie o wsparcie. I bardzo dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzacie. Jednak proszę, abyście zrozumieli i zaakceptowali mój punkt widzenia. Układanie indywidualnych planów treningowych jest już NIEAKTUALNE. Przepraszam.

A teraz o treningach na odległość lub on-line jak ktoś woli…:).

Długo analizowałem za i przeciw. Hm, mogę prowadzić treningi na odległość, ale tylko i wyłącznie pod jednym PODSTAWOWYM WARUNKIEM. Warunek ten dzieli się na trzy mniejsze (warunki konieczne).

- po wstępnym porozumieniu dotyczącym nawiązania współpracy, następuje kontakt za pomocą skyp’a. Chcę widzieć kogo będę trenował i chcę wiedzieć/widzieć, że Ty to Ty. 

- osoba trenowana MUSIAŁABY raz w miesiącu przyjechać do Warszawy (do mojego klub), abym mógł ocenić na ile solidnie została odrobiona praca domowa, którą zadałem wcześniej. Nie ma to jak ocena organoleptyczna. Nie mogę opierać się jedynie na waszych słowach, sugestiach i wnioskach. Jestem niewierny jak ten Tomasz i muszę się przekonać…     

- podpisujemy umowę/wystawiam rachunek. To jest biznes. To są prawa i obowiązki stron a nie przedszkole. Jak coś ma być solidne i rzetelne to musi mieć fundament. Niech będzie nim umowa.

Być może życie napisze jeszcze jakieś scenariusze, dlatego zastrzegam za sobą prawo do ewoluowania PODSTAWOWEGO WARUNKU. Ze względu na to, że bardzo Was szanuję to z przyjemnością wysłucham waszych propozycji. Co dwie głowy to nie jedna…:).

Czemu chciałbym sprawdzić, czy została należycie odrobiona praca domowa…Ot choćby dlatego. Oni z pewnością nie odrobili.

 

 

A teraz zabieram się za dalsze pisanie artykułu poświęconego treningowi klatki piersiowej…

 

Pozdrawiam,

Monteki       

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook