Obrazek

DSC06657-Kopia-Kopia1.jpg

O mnie…

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Znajdujesz się na blogu ekstremalnego samodoskonalenia. Jestem miejscowym edukacyjnym programem. Mów mi Piotr. Jestem TRENEREM PERSONALNYM, KONSULTANTEM DIETETYCZNYM, DIETETYKIEM SPORTOWYM I COACHEM DIETY. Będę wpisywał do twojego systemu informacje dotyczącą ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA, Podejmę się próby zachęcenia Cię do ćwiczeń w fitness klubie i nie tylko.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od dalekowschodnich sztuk walki (Wing - Tsun Kung Fu, Modliszka Siedmiu Gwiazd Kung Fu). Uwielbiam trening funkcjonalny oraz bodybuilding. Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat. Kawał czasu i ogrom doświadczenia ! W każdej wolnej chwili dzielę się tą pasją z innymi. Ludzie których trenuję to nie tylko zbiór mięśni i kości. To osobowości posiadające uczucia i emocje, radości oraz troski. Zawsze staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu. To jedna z moich najważniejszych życiowych dewiz. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe. Moje zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn jak i kobiet. Nie mam żadnej czarodziejskiej różdżki, która spowoduje, że nagle osiągniesz zamierzony cel. Ale jeśli go osiągniesz to będzie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa...ja jedynie będę Cię wspierał w osiągnięciu mety najlepiej jak potrafię.

Oprócz tego - gram na gitarze. Czasami komponuję i wydaję płyty. Uwielbiam Krym oraz Bajkał. Jestem przyjacielem i managerem jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Z czego jestem dumny...

W 2009 roku otrzymałem wyróżnienie przyznane mi przez Onet - BLOGOWY DEBIUT ROKU, blog: www.monteki.onet.blog.pl. Nie jestem początkującym blogerem. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty...
W artykułach zamieszczam materiały ogólnie dostępne w internecie (fotografie - filmy: nie jestem ich autorem ani producentem).

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Początek...Modliszka 7 Gwiazd

24147_106812649344420_3559520_n.jpg

W tej sali prowadzę treningi

DSC05272.jpg

Sala fitness to mój kościół...

JA2.jpg

Ostatnie teksty
Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 431347
 • Dzisiaj wizyt: 63
 • Wszystkich komentarzy: 918
licznik od 20.10.2013

Zapraszam na wspólne treningi…

TRENER PERSONALNY, TRENER SIŁOWNI, KONSULTANT DIETETYCZNY, DIETETYK SPORTOWY i COACH DIETY (posiadam niezbędne certyfikaty).

Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat ! Wieloletnie doświadczenie to atut pozwalający na profesjonalne podejście do każdego celu postawionego mi przez klienta od nastolatka do stulatka. Trenuję kobiety i mężczyzn. Trenuję nie tylko zbiór mięśni i kości, ale osobowości posiadające uczucia, i emocje. Staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu.

Czy osiągniesz ze mną sukces i zdobędziesz nowe góry ? Czy doprowadzę Cię do sylwetki o jakiej marzysz ? Tego nie wiem. Ponieważ dopóki nie podejmiesz decyzji i nie dasz mi szansy na wspólne treningi to nigdy się tego nie dowiemy. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Treningi odbywają na Pradze Południe (Wawer, linia Otwocka) oraz w City Fit na Targówku (trening personalny). Możliwy także trening on-line, inne sesje treningowe przeprowadzone są w domu klienta i w plenerze.

Trenując ze mną w zależności od postawionego celu, poprawisz:

 • elastyczność i gibkość całego ciała
 • wytrzymałość i wydolność
 • siłę i objętość mięśni
 • balans tkanki mięśniowej i tłuszczowej
 • wzmocnisz system sercowo naczyniowy oraz układ kostny

Zapoznasz się z:

 • nowymi sposobami rozmowy ze swoim ciałem
 • sposobami pracy nad jego kształtem
 • sposobami modelowania swojego ciała, jakby było z plasteliny.

W osiągnięciu celu, pomoże: 

 • trening oporowo siłowy kształtujący sylwetkę (bodybuilding).
 • trening funkcjonalny (z elementami sztuk walki) wzmacniający wszystkie systemy organizmu.
 • prawidłowe odżywianie (układam diety redukujące tkankę tłuszczową oraz diety pozwalające na nabranie masy mięśniowej / przesyłam gotowe menu).
 • suplementacja.
 • systematycznie wykonywana analiza składu ciała (raz na tydzień).
 • miła i niestresująca atmosfera (każda sesja treningowa jest odpowiednio dostosowana do poziomu wytrenowania osoby z którą ćwiczę).

Personalna siłownia wyposażona jest, w:

- wielofunkcyjne urządzenie najnowszej generacji FINNLO MAXIMU FT2 (dające możliwość wykonania ponad 100 ćwiczeń oporowo siłowych na wszystkie partie ciała), 2 stojaki do wyciskania i przysiadów2 ławki z regulowanym oparciemzestaw hantli ogumowanychzestaw gryfówobciążniki talerzowe (ogumowane).

Salki do treningów funkcjonalnych wyposażone są w następujące przybory:

- RIP60 (trening w podwieszeniu), kettlebell, space bar, FitBag, FitBall, Bosu, piłki lekarskie, steppery, drabinki koordynacyjne i inne.

DSC06723

DSC06646

$_20

DSC06696

Poniżej filmik prezentujący super nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne FINNLO MAXIMUM FT 2 (jesteśmy jedynym klubem w tej części Polski, który posiada takie cudeńko).Pragniesz podnieść jakość swojego życia ? Marzysz o harmonii ciała i duszy ? Bardzo proszę ZADZWOŃ lub NAPISZ do mnie. Postaram się, aby oprócz widocznych efektów naszej współpracy sport na stałe wpisał się w krajobraz Twojego życia. 

Z trenerem spędzisz dużo czasu. I oprócz „wyciskamy, przysiadamy i uginamy” dobrze jest móc jeszcze o czymś z nim porozmawiać. Jestem osobą komunikatywną o wielu zainteresowaniach i szerokim światopoglądzie.

Jeśli uda nam się w określonym czasie zrealizować postawiony przez Ciebie cel, to będzie to przede wszystkim Twoja zasługa. Ja jedynie wspierałem Cię w jego osiągnięciu !

Prowadzę również treningi dedykowane parom młodym.

Kontakt:

Piotr M.Wanacki (Warszawa)

www.fitness-klub.blog.pl
p.wanacki@interia.eu

2 Odpowiedzi na Zapraszam na wspólne treningi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook