Obrazek

DSC06657-Kopia-Kopia1.jpg

O mnie…

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Znajdujesz się na blogu ekstremalnego samodoskonalenia. Jestem miejscowym edukacyjnym programem. Mów mi Piotr. Jestem TRENEREM PERSONALNYM, KONSULTANTEM DIETETYCZNYM, DIETETYKIEM SPORTOWYM I COACHEM DIETY. Będę wpisywał do twojego systemu informacje dotyczącą ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA, Podejmę się próby zachęcenia Cię do ćwiczeń w fitness klubie i nie tylko.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od dalekowschodnich sztuk walki (Wing - Tsun Kung Fu, Modliszka Siedmiu Gwiazd Kung Fu). Uwielbiam trening funkcjonalny oraz bodybuilding. Moja przygoda ze sportem trwa już 35 lat. Kawał czasu i ogrom doświadczenia ! W każdej wolnej chwili dzielę się tą pasją z innymi. Ludzie których trenuję to nie tylko zbiór mięśni i kości. To osobowości posiadające uczucia i emocje, radości oraz troski. Zawsze staram się rozumieć i wspierać drugiego człowieka w jego dążeniu do celu. To jedna z moich najważniejszych życiowych dewiz. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe. Moje zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn jak i kobiet. Nie mam żadnej czarodziejskiej różdżki, która spowoduje, że nagle osiągniesz zamierzony cel. Ale jeśli go osiągniesz to będzie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa...ja jedynie będę Cię wspierał w osiągnięciu mety najlepiej jak potrafię.

Oprócz tego - gram na gitarze. Czasami komponuję i wydaję płyty. Uwielbiam Krym oraz Bajkał. Jestem przyjacielem i managerem jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Z czego jestem dumny...

W 2009 roku otrzymałem wyróżnienie przyznane mi przez Onet - BLOGOWY DEBIUT ROKU, blog: www.monteki.onet.blog.pl. Nie jestem początkującym blogerem. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty...
W artykułach zamieszczam materiały ogólnie dostępne w internecie (fotografie - filmy: nie jestem ich autorem ani producentem).

KONTAKT:
Piotr
fitman@op.pl

Początek...Modliszka 7 Gwiazd

24147_106812649344420_3559520_n.jpg

W tej sali prowadzę treningi

DSC05272.jpg

Sala fitness to mój kościół...

JA2.jpg

Ostatnie teksty
Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 440250
 • Dzisiaj wizyt: 265
 • Wszystkich komentarzy: 924
licznik od 20.10.2013

TRENING – PERIODYZACJA ORAZ ODŻYWIANIE / SPOJRZENIE PRZEZ PRYZMAT MENSTRUACJI W PODZIALE NA DNI / ETAPY…

Cześć,

TRENING – PERIODYZACJA ORAZ ODŻYWIANIE / SPOJRZENIE PRZEZ PRYZMAT MENSTRUACJI W PODZIALE NA DNI / ETAPY…

Publikuję fragment mojego ostatniego artykułu…

————————————-

„…W zasadzie o wszystkim doskonale wiesz. Systematycznie (przynajmniej tak być powinno) doświadczasz tej wiedzy na własnej „skórze”. Te ciągłe zmiany nastroju ! Te ciągłe zmiany możliwości fizycznych ! Zwariować można…

Czasami jesteś gotowa przenosić góry, a innym razem chcesz otulić się kocem i popijać gorącą herbatkę z cytryną (mieć świat w głębokiej….uhu, i nie wychodzić spod tego koca do końca życia !).

Musisz dokładnie wiedzieć i zrozumieć co dzieje się z Twoim ciałem w skali miesiąca (i dlaczego dzieje się tak a nie inaczej). Spytasz się – Czemu ta wiedza jest tak niezbędna ? To proste, dzięki niej będziesz mogła korygować swoje plany treningowe i odpowiednio się odżywiać (na wszystkich etapach będziesz mogła czuć się komfortowo).

Doskonale rozumiem, że „stan dyskomfortu” to bardzo indywidualna cecha. Wiem, że poszczególne etapy mogą objawiać się w różny sposób. Ale mimo tego, że to „indywidualny problem każdej kobiety” to warto, żebyś zapoznała się z ogólnymi definicjami postępowania w pewnych sytuacjach. A takie definicje istnieją.

Po co masz je znać ? Po to, żeby efektywniej nad sobą pracować.

Przyczyną tej HUŚTAWKI są hormony i ich wpływ na kobietę w okresie całego miesiąca. Krzykniesz…Łatwo facetowi powiedzieć ! Pewnie, że nie łatwo.

Zrozumienie i odczuwanie własnego ciała poprzez pryzmat zastosowania pewnych określonych zasad postępowania z pewnością podniesie efektywność twoich sesji treningowych. I oto chodzi w tym artykule…Otrzymasz wiedzę, mechanizmy i narzędzia. Jeśli z nich skorzystasz, jeśli wprowadzisz pewne zasady postępowania to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że wejdziesz na nowy wcześniej niedostępny ci poziom.

TRENER PERSONALNY spróbuje ci w tym pomóc. To prawda, że „coś niecoś” zna jedynie z opowieści. Ale mimo wszystko go posłuchaj ! I tak postąpisz jak będziesz chciała.

Aha, ten Trener Personalny to JA :).Ukochany trener !

Na początku zajmijmy się samym CYKLEM i jego etapami…”

——————————————

Przypominam, pełne artykuły wysyłam TYLKO I WYŁĄCZNIE do tych z Was, którzy prześlą mi swojego maila. Zaznaczam – nie wysyłam żadnych reklam…do niczego nie namawiam…

Pozdrawiam,

Piotr

3 Odpowiedzi na TRENING – PERIODYZACJA ORAZ ODŻYWIANIE / SPOJRZENIE PRZEZ PRYZMAT MENSTRUACJI W PODZIALE NA DNI / ETAPY…

 • ~Paulina mówi:

  Bardzo proszę o maila jestem mega zainteresowana ;)

 • ~Aneta mówi:

  Proszę o pełną wersję artykułu. Ogromnie mnie zaciekawił jego fragment, bo wciąż bardzo bardzo rzadko spotyka się takie podejście do treningu i odżywiania, który bierze pod uwagę, że kobieta na siłowni to jednak nie mniejsza forma faceta.

 • ~Agnieszka mówi:

  Proszę o pełny artykuł, opublikowany fragment jest zachęcający :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook